Atsauksmes

„Es vēlētos, kaut šo semināru būtu dzirdējusi pirms 10 gadiem! Pats labākais, ka nekad nav par vēlu sākt un patiesībā viss patiešām ir vienkārši! Guvu reālas formulas, stratēģijas, daudz un dažādu piemēru, kuros atpazinu sevi un savu rīcību ikdienā. Pats labākais, ka viss, kas tiek mācīts, ir pārbaudītas lietas, kas tiek pielietotas ik dienas, kā rezultātā rodas jaunas situācijas, pieredzes gūšana un veiksmes stāsti! „Pirmie soļi ceļā uz panākumiem” jānoklausās ikvienam Latvijas iedzīvotājam, neatkarīgi no sfēras, kurā cilvēks darbojas. „Pirmo soļu” semināru ir jāiekļauj arī skolu un universitāšu programmās, lai jaunieši, kuri absolvē, ir sagatavoti, piesakot sevi kā profesionāļus. Nu es skaidri zinu, ka veselīgas attiecības ģimenē, darbs, kas veikts ar godīgumu un izcilību, plaukstošs uzņēmums, sabalansēts ikdienas ritms un sapņu piepildījums ir realitāte ikvienam, tikai jāsper PIRMIE SOĻI! Pārmaiņas, kuras notiek manā dzīvē, ir nenovērtējamas!”
Aiga Leilande-Šlitere

„Parādiet man, lūdzu, vēl kādu konferenci vai semināru, pēc kura jūs esat nevis pārdzērušies kafiju un nosēdējuši n-tās stundas Facebook, bet guvuši reālas un praktiskas zināšanas, kas palīdzēja kādai manai paziņai atdot 19 tūkstošu eiro lielu kredītu 9 mēnešos, manam kolēģim uzlabot attiecības ar radiem un mūsu uzņēmumam palielināt apgrozījumu par 140%. Es teiktu, ka šī būs praktiskākā biznesa, finanšu pārvaldes un komunikācijas konference šogad!”
Andris Lanka

„2 gadu laikā ir izdevies atmaksāt 3000 EUR lielas parādsaistības. Kredītkarti - 800 EUR atmaksāju pusgada laikā, tikai tādēļ, ka, lasot Denijas Džonsones grāmatu „Pirmie soļi ceļā uz paliekošu bagātību”, Denija atgādināja, ka var taču sagriezt kredītkarti! Pateicoties tam arī izdevās atmaksāt. Apgrozījums, salīdzinoši ar iepriekšējo gadu, ir jau trīsreiz lielāks, līdz gada beigām domāju, ka būs jau četrkāršojies. Mans tāds iekšēji lielākais panākums ir tas, ka pēc „Pirmie soļi ceļā uz panākumiem” video semināra augustā vēl joprojām nepīpēju, tā es ietaupu ap 100 EUR mēnesī.”
Uldis Šmits

„Izmantojot Denijas semināros iegūtās zināšanas, pēdējā gada laikā (precīzi 1 gads 2 mēneši) esmu atdevusi parādos un studiju kredītos ap 3500 EUR, kā arī iekrājusi 2 lieliem ceļojumiem - ASV un Ķīnai. Man Denijas ieteikumi viennozīmīgi strādā! Esmu patīkamā šokā, ka tādu summu esmu spējusi ietaupīt un gudri to esmu izlietojusi. Denijas Džonsones seminārs „atvēra” acis. Tas man palīdzēja saprast, kas ir svarīgākais dzīvē un kā mainīties pozitīvā virzienā, izmainot savu attieksmi pret lietām un cilvēkiem. Ieteiktu draugiem apmeklēt šo semināru, jo tas viennozīmīgi palīdz sakārtot dzīvi un neieslīgt vāveres ritenī. Lieliska iespēja vienā seminārā uzzināt, kā uzlabot attiecības, tikt vaļā no parādiem, kā efektīvi plānot savu laiku un vienkārši kļūt par cilvēku, kas pozitīvi var ietekmēt citu cilvēku dzīves.”
Liene Krauze

„Kopš 1998. gada esot LTRK darbiniekam, man ir bijusi iespēja mācīties daudzos apmācību semināros un konferencēs, tomēr Denijas Džonsones vadītie pasākumi ir kaut kas savā ziņā unikāls. Viņa reāli uzrunā pa visu perimetru un nosēdina atpakaļ uz zemes. Viņas mācītais man ir palīdzējis izvērtēt visu, kas manā personīgajā un profesionālajā darbībā šķitis svarīgs (bet būtībā daudz kas bija lieks) un koncentrēties uz būtiskāko.”
Ģirts Kronbergs

„Praktiski uzreiz ieslēdzu sakarīgu taupības režīmu, un man tas pat iepatikās! Jau pirmajā mēnesī iztiku bez ierastās aizņemšanās no draugiem! Atbrīvojos no stereotipiskām iedomām, ka bieži vien esmu pelnījusi kādu ekstriņu. Un tā izrādījās ļoti atbrīvojoša pieredze! Esmu pat iegājusi nelielā azartā! Esmu pārsteigta par to, ka tas nemaz nav tik sarežģīti! Lasu Denijas grāmatu „Panākumiem bagātas nākamās paaudzes audzināšana”, esmu sajūsmā par liecību dziļumu un pielietoju ieteikumus attiecībās ar savu piecgadīgo dēlu.”
Mārīte Jirgensone

„Šodien mums, latviešiem, vajag īpašu gudrību, kā atdot parādus, kā nopelnīt, kā tērēt un kā iekrāt! Kā būt radošiem un gudriem, risinot sarežģītas ekonomiskās situācijas, un būt veiksmīgiem ikvienā jomā! Kā veidot veselīgu ģimeni, mīlot un cienot vienam otru, un kā izaudzināt bērnus, kas zinās, kā dzīvot, nevergojot esošajai iekārtai, bet būs brīvi sapņot un zinās, kā savus sapņus piepildīt! Denija Džonsone parāda reālu ceļu un reālus soļus, kurus visi var pielietot un pārbaudīt savā dzīvē — simtiem tūkstoši cilvēku visā pasaulē apliecina, ka tas strādā!”
Anete Kozlovska

„Viņa dod praktiskus padomus, ko pielietot biznesā, ģimenē un darbavietā. Vienkāršas, bet tajā pašā laikā efektīvas lietas, kas dod rezultātu. Viņa liek pasmieties par mums pašiem, parādot, cik muļķīgi mēs dažreiz mēdzam uzvesties un kā to labot.”
Māra Labunska

„Jāmācās no tiem, kas jau kaut ko sasnieguši, ka nauda jāpavairo, nevis jānotērē.”
Laine Ozoliņa

„Teikšu godīgi, ka, salīdzinot ar citiem semināriem, šis man vienkārši atvēra acis uz pasauli un apkārtējiem cilvēkiem. Bilde tā pati, bet krāsas un sajūtas pavisam citas. Man šķiet, ka tas tiešām ir jādzird visiem. Tas tikai uzlabos savstarpējās attiecības, pasargās cilvēkus no bezjēdzīgas naudas tērēšanas, meklējot savas dzīves piepildījumu.”
Angelika Bondare

„2000 EUR ko vienā mēnesī atdot par parādu? Nē, mums tādas naudas nebija. Vismaz šķita, ka vienīgais veids, kā iegūt šādu summu, bija vairāk strādāt. Bet, iedziļinoties Denijas Džonsons mācītajā finanšu pārvaldes sistēmā, mums izdevās ne tikai atrast 800 EUR ietaupījumus mēnesī, bet visu sastrukturizēt tā, ka mēnesi pēc tam, kad aizgāju no darba, mēs varējām atdot 2000 EUR parādu. Vienā mierā.”
Līga Rūtiņa

„Biju pārsteigts, ka kāds tik ļoti iedziļinās šādās (attiecību) niansēs, un ir tās aprakstījis un apkopojis. Parasti cilvēks dzīvē iet pa straumi ar +/- tieši šādām domām (kas paustas seminārā), taču, kad seminārā tās tiek īpaši uzsvērtās, tad saproti, ka pie tā IR jāpiedomā, citādi pašplūsma var tevi neaizvest tur, kur vēlies.”
Andris Dekants

„Seminārā, klausoties Denijā, sapratu, ka cilvēks var izdarīt un sasniegt pilnīgi jebko. Barjeras, kas neļauj doties uz priekšu, ir tikai galvā. Izmaiņas nenotiek vienas nakts laikā, bet, ja ir apņemšanās, tu sasniegsi jebko, ko vēlies, un Denija iedod tev instrumentus, kuri tev palīdzēs to izdarīt. Ja vēlies redzēt šo skaisto sievieti ar dedzīgajām acīm, kurai ir milzīga vēlme palīdzēt cilvēkiem, kura spēj ar izcilu talantu noturēt cilvēku uzmanību, ja vēlies satikt daudz cilvēku, turklāt uzzināt ārkārtīgi daudz noderīgas informācijas un padomus, kā savā dzīvē mainīt lietas, kas tevi varbūt līdz galam neapmierina – tev jādodas uz semināru.”
Asta Savickiene

„Daudz no tā, ko Denija stāsta, ir it kā pašsaprotamas lietas, bet jāpadomā, cik no tā mēs reāli ikdienā izmantojam un pielietojam mājās, darbā un attiecībās ar cilvēkiem. Man ļoti patīk, ka Denija nerunā caur puķēm. Viņa pasaka tieši to, ko vajag dzirdēt, un tieši to, kas jādara. Seminārs (īpaši dzirdētās liecības) lika man saprast, ka vajag nopietni pieiet pie visām šīm lietām, jo, ja dzīvē ir iespējams piedzīvot tik daudz vairāk un labāk, tad kādēļ man turpināt tāpat, kā līdz šim?”
Lija Augstroze

„Godīgi runājot, biju skeptisks pirms tam (gan jau neesmu pirmais tāds), bet, veicot pats izmeklējumus par Deniju kā par personu un kā arī par viņas biznesiem, neko šaubīgu neatradu. Divas lietas, kas mani pārliecināja uz pozitīvo pusi, bija: a) Denija sniedz praktiskus norādījumus kā rīkoties ar iegūtajiem padomiem arī pēc emocionālā saviļņojuma beigām; b) Denija, manuprāt, tiešām sniedz padomus, ko netur pie sevis kā noslēpumu, un viņas motivācija izskatās ir patiesa un cēla. Tas arī mani motivē to neturēt pie sevis un arī paceļ motīvus, kāpēc vajadzētu sapņot lielos sapņus.”
Andars Ignacs

„Denijas semināru ieteiktu tiem, kas vēlas un ir gatavi mainīt savus paradumus, lai sasniegtu ko vairāk dzīvē un resursus izmantotu pilnvērtīgāk. Tiem, kas vēlas iepazīt un izzināt sevi, uztrenēt sevī pārdošanas speciālistu, uzlabot attiecības ģimenē.”
Inga Vasermane

„Dzirdētais neatstāj vienaldzīgu, tas izaicina mainīt domāšanu un dzīvot efektīvāk.”
Nora Gustovska

„Pēc parastiem motivācijas semināriem ir pacilātība, taču tā izzūd tajā pat mirklī, kad saproti – pietrūkst zināšanu, kā paveikt iecerēto. Denija atbild uz jautājumu „kā” un iedod pilnu instrumentu kasti tiem, kuri patiesi vēlas pārbūvēt savu dzīvi.”
Liene Cera

„Pēc semināra esmu ieguvusi brīvību attiecībās ar cilvēkiem. Tagad ir daudz vieglāk izprast cilvēkus un sastrādāties. Esmu mācījusies, ko patiesībā nozīmē DARBS un disciplīna, tiecoties pēc mērķiem. Iemācījos daudz labāk strādāt un komunicēt ar klientiem darbā. Esmu ieguvusi ļoti labus un vērtīgus padomus bērnu audzināšanā. Pēc semināra sāku vairāk sekot līdzi savām finansēm, sāku vērtīgāk izmantot savu laiku un talantus. Esmu iemācījusies cienīt savus darba devējus un autoritātes. Noteikti iesaku apmeklēt šo semināru, jo tas iedrošinās dzīvē uzdrīkstēties! Seminārā jūs iegūsiet praktiskus padomus, kā mainīt savu ikdienu un dzīvesveidu, lai sasniegtu pozitīvus rezultātus darbā, draudzē, ģimenē un attiecībās."
Antra Bermaka

„Klausoties semināru klātienē, es vairāk pievērsu uzmanību tam, kā man tas palīdzēs, strādājot aptiekā, komunicējot ar klientiem un kolēģiem. Izprast cilvēkus un viņu dabu ir ļoti svarīgi, jo tikai ar lielisku komunikāciju es varēšu panākt vislabākos rezultātus. Es vairs necenšos izmainīt cilvēkus, cenšos pieņemt viņu mīnusus un priecāties par plusiem, sastrādāties un atrast zelta vidusceļu komunikācijā. Tagad esmu aptiekas vadītājas vietniece, domāju, ka daļa no šī seminārā dzirdētā man arī palīdzēja pakāpties pa karjeras kāpnēm.”
Diana Kasjko

„Denija māca būt finansiāli neatkarīgiem, saglabāt vienam pret otru cieņu, par ko mēs ikdienas dzīvē piemirstam. Ir laiks padomāt par nākotni, ko mēs katrs gribam sagaidīt!”
Dace Krauze-Veinberga

„Bērnībā biju dzirdējusi, ka vienmēr daudz naudas aiziet pārtikā, un to uztvēru kā normu, ka tā tas vienkārši ir. Protams, arī savā ģimenē es to piedzīvoju regulāri, bet tad, lasot Denijas grāmatu uzzināju, ka tā nav norma, un tā man palīdzēja atbrīvoties no nevajadzīgiem tēriņiem un uz emocijām balstītiem pirkumiem. ĻOTI lietoju pamācības, kā plānot savas finanses — ka tām ir konkrēts mērķis un pie gudra pārvaldnieka nauda krājas. Tā tas tiešām ir!!! Es vēl visu šo mācos, tāpēc arī šobrīd otrreiz lasu „Pirmie soļi ceļā uz paliekošu bagātību”. Man ĻOTI ir palīdzējušas arī Denijas atziņas bērnu audzināšanu. Daudz, ļoti daudz šobrīd tās izmantoju un mācos pielietot arī savā biznesā! Šobrīd man aktuāli ir cilvēku tipi jeb kā Denija tos sauc — DĀRGAKMEŅI (GEMS).”
Agnese Nazareca

„Noteikti ieteikšu saviem tuviniekiem un arī daudziem citiem apmeklēt šos seminārus, lai viņu dzīves uzlabotos. Uzlabotos laulības, attiecības ar bērniem un noteikti, lai uzlabotos finansiālais stāvoklis.”
Baiba Tolkačeva

„Nav nozīmes, no kurienes mēs nākam, vai kāda ir bijusi mūsu bērnība, ko teikuši apkārtējie, vai par ko strādājam, tie visi ir tikai attaisnojumi, ko dodam sev un kas kavē mūs piepildīt mērķus. Labklājībai nav parametru — tādā jādzīvo ikvienam, un seminārs noteikti palīdzēs uz to virzīties, ja tikai mēs paši to ļausim. Vienīgais nosacījums ceļā uz labklājību ir vēlme tādā dzīvot. Lielākais ieguvums no semināra ir tas, ka sapratu, ka varu un ka ir kāds, kurš arī konkrēti pateiks, kā to darīt.”
Madara Meiere

„Manuprāt, viena no svarīgām lietām, ko iemācījos semināros, ir piedot, arī darbiniekiem, kas atļaujās teikt visu, ko domā un kas ir uz mēles gala. Otra lieta būtu komunikācijas prasmes, jo cilvēki ir tik dažādi. Iemācīties runāt viņu valodā un palīdzēt viņiem pašiem sevi saprast, atrast un sadzirdēt, lai esam viena komanda. Trešā lieta būtu naudas līdzekļu tērēšanas paradumu maiņa ne tikai privātajā dzīvē, bet arī uzņēmumā. Lai arī šķita, ka esmu jau taupīga, izrādās, ka var ietaupīt vēl.”
Ilona Āboliņa

„Ieteiktu apmeklēt seminārus, jo tie atklāj katra cilvēka vērtības un norāda virzienu, kā sakārtot savu dzīvi, finanses, attiecības ar cilvēkiem un laika plānošanu. Ieraugi, ka katram ir liekie tēriņi un tos var izmantot efektīvāk. Katrā seminārā ir ap 80% jaunas informācijas. Mēs sākām rūpīgāk pārskatīt savus tēriņus un attieksmi pret kredītpakalpojumiem. Rezultātā 4 mēnešu laikā atbrīvojos no kredītkaršu izmantošanas un nomaksāju 700 eiro kredītkartes pārtēriņu. Mēs ieguldījām sevī - turpinājām apmeklēt Denijas video seminārus Latvijā apmēram reizi 1-2 mēnešos. Pielietojot praktiskos ieteikumus finanšu pārvaldībā, izdevās doties ceļojumā uz ASV, kas bija gan mācību, gan izklaides brauciens. Tādējādi braucienam ir liela pievienotā vērtība, kas pēc tam daudzreiz atmaksājās. Pievērsām uzmanību saviem ēšanas paradumiem - šobrīd jau vairākus mēnešus pusdienas uz darbu ņemam līdzi no mājām. Pārtikai tērējam ne vairāk par 18 EUR nedēļā uz cilvēku (ieskaitot arī ēšanu ārpus mājas un ēdināšanu bērnu dārzā). Esam dzīvi, paēduši un jūtamies labi, ja gadījumā rodas jautājumi par to. Visforšākais tomēr ir attiecību uzlabošanās ar citiem cilvēkiem, īpašs prieks ir par abpusēju sapratni ar mīļo sieviņu! Beidzot sāku saprast, ka cilvēki ir ne tikai dažādi, bet arī to, kā tad ar šiem dažādajiem cilvēkiem ir jārunā, lai es taptu saprasts! Tas ir fantastiski! Es pat teiktu, ka iegūtas miljons vērtas prasmes komunikācijā ar cilvēkiem!”
Agnis Bušs

„Ieteiktu cilvēkiem apmeklēt šādus seminārus, lai atvērtu acis, jo mēs dzīvojam tādā kā ziepju burbulī, citu cilvēku definētā sapnī, kas nav pareizi. Kā arī, lai izprastu un pilnveidotos, jo, izkopjot sevi, ir iespējams viss.”
Madara Buša

„Ieteiktu cilvēkiem apmeklēt seminārus, lai sevi nepadarītu par brīvprātīgiem vergiem naudai. Jāmācās cilvēkprasmes – ar to sabiedrība mainītos, kā arī, lai spētu izvērtēt, kas ir patiesas vērtības, ko būtu vērts paturēt, un ko atlaist vaļā.”
Normunds Āboliņš

„Abi ar sievu apguvām Denijas Džonsones online kursu „Cīņa par finansiālu brīvību”. Tā kā mums parādu nebija, tad parādos neko neesam atmaksājuši, toties esam izveidojuši uzkrāšanas plānu. Tāpat viena no aktuālākajām lietām bija saprast, kur aiziet nauda, un vai tiešām mums nav nekādu lieko tēriņu. Un atradām, ka pat pie mūsu salīdzinoši taupīgā dzīvesveida ir iespēja atrast liekos izdevumus. Un vēl viena forša lieta, ko praktiski uzsākām - izpārdot pagrabu un plauktus!”
Gatis un Katrīna