DENIJA DŽONSONE

VIDEO seminārs
CREATING A DYNASTY 

(Dinastijas Veidošana)

Reģistrēties

Icon 3
Dienas
Icon praktiski
uzdevumi
Icon
Icon 4. decembris -
6. decembris

Kas ir seminārs "Dinastijas Veidošana"?

Šis 3 dienu augstākā līmeņa seminārs „Dinastijas veidošana” tika izveidots, lai palielinātu un padarītu intensīvāku stratēģisko pieredzi, ko ieguvi seminārā „Pirmie soļi ceļā uz panākumiem”… lai paceltu šo pieredzi pavisam citā līmenī. Seminārs „Dinastijas veidošana” ir pieredze, ne tikai apmācība. Pieredze, kas mainīs un pārveidos tavu būtību, to, kā tu izturies pret cilvēkiem un situācijām. Šis neparastais pasākums ir paredzēts cilvēkiem, kas vēlas atsaukties aicinājumam vadīt sevi un apkārtējos. Bet pilnīgi noteikti tas nav paredzēts ikvienam!

Tevi mācīs un trenēs starptautiski pazīstama spīkere, bestselleru autore, panākumu koučs, finanšu un attiecību mārketinga eksperte, kā arī uzņēmuma „Destiny Global” dibinātāja Denija Džonsone. Viņa tev iemācīs visu, kas tev jāzina, lai tu kļūtu lielisks līderis visās savas dzīves jomās.

Šo trīs INTENSĪVO dienu laikā tu uzzināsi, kā atklāt to, kas neļauj tev iegūt visu, ko vēlies, un iemācīsies, kā to nepieļaut un pareizi reaģēt, ja tas tomēr notiek. Tu palielināsi savu spēju gūt ienākumus, iegūsi paliekošas bagātības veidošanas prasmes, apgūsi efektīvas laika, biznesa un ģimenes pārvaldības prasmes. Vai vēlies kļūt par ietekmīgu cilvēku, kas ienes pozitīvas pārmaiņas gan savā, gan citu cilvēku dzīvēs? Kas iedvesmo citus saņemties un piepildīt savu potenciālu? Tev ir viss nepieciešamais, lai rādītu labu piemēru un radītu masīvus rezultātus gan savā, gan apkārtējo cilvēku dzīvēs. Šī ir tava iespēja apgūt ienākumus nesošas prasmes (jebkurā ekonomiskajā situācijā un profesijā), iegūt plašāku vīziju, vairāk dedzības, lielāku dzinuli, kā arī spēcīgāku vēlmi gūt panākumus. Cilvēki, kas pilnveido šīs prasmes, ir tie, kas liek visam, ko viņi dara, izskatīties vienkārši, viņi atrod iespēju gūt panākumus gandrīz jebkādos apstākļos. Vai vari iztēloties, ka esi viens no šiem cilvēkiem?

Vieta, kur dzimst līderi

Līdera īpašības mūsdienās ir reti sastopamas. Ik dienas mēs sastopamies ar skarbo realitāti, ka mūsdienās patiesībā trūkst cilvēku, kam būtu svarīgi piedzīvot efektīvas, ilgstošas pārmaiņas. Laiki mainās, mode mainās. Tu nevari vadīt savu dzīvi, karjeru, biznesu vai ģimeni tāpat kā pirms 5 gadiem vai pat 6 mēnešiem. Tu nepārdzīvosi šo globālo ekonomisko turbulenci, ja nepieaugsi no darbinieka par darbinieku ar uzņēmēja domāšanu un tālāk par uzņēmēju.

Tu nekonkurē savas pilsētas vai valsts robežās... tu konkurē globālajā spektrā. Ir laiks veikt sevis, savas sirds, savu prasmju, kā arī vērtības, ko pienes biznesā vai attiecībās, inventarizāciju. Ir pienācis laiks gūt maksimālo labumu, iegūstot labi apmaksātas prasmes, pareizo informāciju un apmācību, lai izdzīvotu un uzplauktu tuvākajās dienās un gados. Pasaulei ir nepieciešami īsti līderi, kuri vēlas būt daļa no kaut kā lielāka nekā viņi paši, kuri vēlas atstāt aiz sevis paliekošu mantojumu. Tev ir pieejams risinājums un iespēja iegūt tādu līderības apmācību, ko mūsu klienti izmanto, lai gūtu savus panākumus.

Piezīme: lai kvalificētos semināra „Dinastijas veidošana” apmeklējumam, vispirms jāabsolvē seminārs „Pirmie soļi ceļā uz panākumiem”

Vai esi gatavs nākamajam līmenim?

Vai esi gatavs nākamajam līmenim personīgajā izaugsmē, pārdošanas un mārketinga prasmēs, komunikācijā, līderībā un paliekošas bagātības veidošanā, kā arī lai saņemtu apmācību, kas uz visiem laikiem palielinās TAVU vērtību darbā, karjerā, biznesā un personīgajā dzīvē? Šajā pasākumā tu sāksi apgūt prasmes un pārvērst tās neapzinātos ieradumos, tādējādi izmantojot šīs prasmes autopilota režīmā!

Seminārā „Pirmie soļi ceļā uz panākumiem” tev bija iespēja iepazīties ar cilvēkprasmēm, kas ļāva tev gūt panākumus gan personīgajās, gan darba attiecībās. Tev tika atklāti 4 personību tipi (GEMS) kā tikai Denija to spēj paveikt, tāpēc tagad tu vari labāk komunicēt ar visu četru veidu cilvēkiem. Tu apguvi tehniku kā izkļūt no parādiem, nepalielinot pašreizējos ienākumus! Tu daudz ko apguvi šajā pasākumā.

Seminārā „Dinastijas veidošana” tu padziļināti studēsi katru personības tipu, kā arī praktizēsi komunikācijas prasmes ar katru no tiem. Tu piedalīsies arī jautros un ļoti efektīvos uzdevumos, kas ievērojami uzlabos tavas klausīšanās prasmes, lai tev vairs nekad nebūtu grūtību saprast citus cilvēkus un palīdzēt viņiem iegūt to, ko viņi vēlas. Šis uzskaitījums diezgan virspusēji parāda visu, ko tu iegūsi šajā spēcīgajā 3 dienu pasākumā! Tu dosies prom no šī augstākā līmeņa līderības apmācību semināra ar zināšanām, kā rīkoties krīzes situācijās, kuras tev ļaus izcelties pūļa vidū, pilnībā spējīgs rīkoties jebkuros apstākļos, neatkarīgi no situācijas tavās finansēs, personīgajā un profesionālajā dzīvē.

Starts

360€

Katram semināra dalībniekam ir jābūt reģistrētam (jāiegādājas sava biļete)

+ tulkojums € 30,-

Atkarībā no situācijas valstī video seminārs notiks vai nu klātienē, vai online

Supporters