"Pirmie soļi ceļā uz paliekošu bagātību"

Pieejama latviešu, krievu, angļu, lietuviešu valodā

PAR DENIJU DŽONSONI (Dani Johnson)

Denija Džonsone uzauga nabadzīgā ģimenē, divdesmit viena gada vecumā kļuva par bezpajumtnieci, taču jau divdesmit trīs gadu vecumā nopelnīja savu pirmo miljonu.

Šobrīd Denija ir laimīgi precējusies piecu bērnu māte, kā arī vairāku miljoniem dolāru vērtu uzņēmumu īpašniece.

Lai palīdzētu tūkstošiem cilvēku visā pasaulē sasniegt ievērības cienīgus rezultātus, pieredzējusī miljonāre vada seminārus par veiksmīga biznesa uzsākšanu, naudas pārvaldīšanu un savstarpējām attiecībām.

Deniju Džonsoni ir intervējuši pasaulē lielāko laikrakstu (The View, Forbes, Wall Street Journal u.c.) žurnālisti un ASV tiek saukta par mīļako multimiljonāri pēc piedalīšanās TV šovā „Secret Millionaire”. Pateicoties savu klientu sasniegtajiem rezultātiem, Džonsone ir uzstājusies lielākajos televīzijas raidījumos ASV (The Oprah Winfrey Show, Good Morning America, Fox&Friends u.c.).

Vairāk..

Izmainot savus ieradumus, izmainīsiet savu nākotni.

Piesakies Jaunumiem

Paldies! Nosūtījām tev apstiprinājuma e-pastu.

Denijas Džonsones publicitāte:

Mūsu dzīves nav tikai mūsu pašu. Ikviens Tavs lēmums ietekmē citus un atspoguļojas viņu dzīvēs.

ikonas

Atsauksmes

„Pirmie Soļi” semināru būtu jāiekļauj arī skolu un universitāšu programmās, lai jaunieši, kuri absolvē, ir sagatavoti, piesakot sevi kā profesionāļus.

Aiga Leilande-Šlitere

Esmu ieguvusi citādāku skatījumu uz lietām, tēriņiem un bagātību! Vārds BAGĀTĪBA manā valodas krājumā ir ieguvis jaunu nozīmi. Tas nav kruts auto uz līzinga, tās nav šikas drēbes un ik rīta “Statoil” kafijas uz kredītkartes rēķina!

Līga Rūtiņa

Tagad citādāk skatos uz naudu un tās izlietošanu. Esmu izmainījusi attieksmi darba vietā. Arī laiku izmantoju pilnvērtīgāk.

Dace Vanaga

Sāku apzināties mūsu ar vīra mazās ģimenītes naudas plūsmas virzienu, ko filtrējot iespējams novirzīt savu sapņu piepildīšanai. Esmu pārskatījusi savus ēšanas un tērēšanas paradumus, atrodot liekos līdzekļus, ko ieguldīt attīstībā un izglītībā. Beidzot ir radies skaidrāks mērķis, kopš sākām mācīties pārvaldīt savas finanses!

Santa Skurstene

Lieliska iespēja vienā seminārā uzzināt, kā uzlabot attiecības, tikt vaļā no parādiem, kā efektīvi plānot savu laiku un vienkārši kļūt par cilvēku, kas pozitīvi var ietekmēt citu cilvēku dzīves.

Liene Krauze

Lasu Denijas grāmatu “Panākumiem bagātas nākamās paaudzes audzināšana”, esmu sajūsmā par liecību dziļumu un pielietoju ieteikumus attiecībās ar savu piecgadīgo dēlu.

Mārīte Jirgensone

Man ļoti patīk, ka Denija nerunā caur puķēm. Viņa pasaka tieši to, ko vajag dzirdēt, un tieši to, kas jādara.

Lija Augstroze

Lieliska iespēja uzzināt savus tērēšanas paradumus, paskatīties uz savu finansiālo stāvokli no malas un atrast liekos tēriņus, ko novirzīt sapņu piepildīšanai!

Baiba Priede

...spējam katru mēnesi finansiāli atbalstīt divus ģimenes locekļus, dēls no nesekmības matemātikā ir ticis līdz 7 un pavisam nesen iegādājāmies dzīvokli bez kredītsaistībām. Desmit gadu garumā izlasītā cita veida literatūra palīdzēja iztikt bez parādiem, taču šis seminārs ir kas DAUDZ vairāk. Te ir aptverta ikviena dzīves joma.

Liene Cera

Ļoti vērtīgas apmācības, skar praktiski visas dzīves būtiskākos aspektus, kas fokusējās uz stabiliem panākumiem un ilgtermiņa, nevis viena momenta. Iesaku!

Pēteris Urtāns

Kamēr skaties internetā, liekas, nu tas tur pie viņiem Amerikā. Bija pārsteigums par veiksmes stāstiem arī pie mums. Tas riktīgi iedvesmo.

Ieva Markāne

Abi ar sievu apguvām Denijas Džonsones online kursu „Cīņa par finansiālu brīvību”. Tā kā mums parādu nebija, tad parādos neko neesam atmaksājuši, toties esam izveidojuši uzkrāšanas plānu. Tāpat viena no aktuālākajām lietām bija saprast, kur aiziet nauda, un vai tiešām mums nav nekādu lieko tēriņu. Un atradām, ka pat pie mūsu salīdzinoši taupīgā dzīvesveida ir iespēja atrast liekos izdevumus. Un vēl viena forša lieta, ko praktiski uzsākām - izpārdot pagrabu un plauktus!

Gatis un Katrīna