Denija Džonsone

Bezpajumtniece un viesmīle, kas divu gadu laikā kļuva par miljonāri, velta savu dzīvi, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, uzņēmējdarbības rezultātus, cilvēku attiecību kvalitāti visā pasaulē
Dani Johnson
Dani Johnson
Dani Johnson
Dani Johnson
Dani Johnson

Denija Džonsone sniegusi intervijas Opras Vinfrijas šovā (The Oprah Winfrey Show), raidījumā „Labrīt Amerika” (Good Morning Amerika), žurnālā „Forbes”, sarunu šovā „Fox and Friends”, kā arī piedalījusies kanāla „ABC” raidījumā „Slepenais miljonārs” (Secret Millionaire). Pagājušā gadā viesojoties Latvijā, Deniju Džonsoni intervēja arī Latvijā lasītākais nedēļas žurnāls „Ieva”, laikraksts „Dienas Bizness” un portāls „Sievietespasaule.lv”.

Denija Džonsone ar savām izcilajām zināšanām par uzņēmējdarbību, naudu un attiecībām ir palīdzējusi simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē, un nu jau 4 gadus arī uzņēmēji no Latvijas pielieto D. Džonsones mācītās stratēģijas, lai uzlabotu sava biznesa rezultātus. Lai gan uzreiz jāsaka, ka D. Džonsones mācību materiāli un semināri nav domāti tikai uzņēmējiem, jo Denija (būdama 5 bērnu mamma un nu jau vecmāmiņa 7 mazbērniem), balstoties uz savu pieredzi, ir izveidojusi arī praktiskus materiālus par bērnu audzināšanu, dažādu personības tipu motivēšanu, parādu atmaksāšanu stratēģiju, kas der ikvienam cilvēkam, pat ja ienākumi ir ļoti minimāli.

Denija ir ne tikai norūdījusies uzņēmēja, bet arī multimiljonāre, bestselleru autore, starptautiski atzīta lektore un televīzijas un radio šovu vadītāja. Lielākie plašsaziņas līdzekļi viņai regulāri lūdz padomu uzņēmējdarbības, finanšu, attiecību un garīgās jomās. Viņa piedalījusies „Opras Vinfrijas šovā” (The Oprah Winfrey Show), sarunu šovā „The View”, ziņu/sarunu šovā „Fox and Friends”, raidījumā „Labrīt Amerika” (Good Morning Amerika), „NPR” radio raidījumos, sniegusi intervijas „USA Today”, „Forbes”, „TheStreet.com”, „AOL Finance”, piedalījusies „Fox Business News”, sniegusi interviju žurnālā „Variety”, tā pat piedalījusies kanāla „ABC” raidījuma „Slepenais miljonārs” (Secret Millionaire) otrās sezonas atklāšanas sērijā, kura kopš tā brīža ir raidījuma vēsturē visskatītākā sērija.

Dani Johnson

Denija ir uzticama sieva, mīloša māmiņa pieciem bērniem un septiņiem mazbērniem, viņa uzticīgi kalpo Dievam, ar dedzīgu aizrautību vada un māca savus klientus pārveidot savas garīgās, ģimenes un profesionālās dzīves. Viņas mērķis ir ne tikai padarīt tos veiksmīgus, bet arī sagatavot panākumiem darba tirgū.

Denija iedvesmo milzīgu skaitu ģimeņu, draugus un klientus, kuru dzīves ir mainījušās, pateicoties viņas mācītajām metodēm. D. Džonsone ir izvēlējusies visas finanses, kas tiek iegūtas no semināru vadīšanas un mācību materiālu izplatīšanas, izmantot, lai visā pasaulē uzceltu mājas pašiem nabadzīgākajiem, lai pabarotu un apģērbtu bērnus, bezpajumtniekus, lai glābtu seksa tirdzniecības gūstekņus, kā arī lai parūpētos par atraitnēm. Denijas personīgais mērķis ir katru mēnesi ziedot vismaz vienu miljonu dolāru, lai vairāk bērniem visā pasaulē varētu nodrošinātu ēdienu, apģērbu un pajumti.

Denija ir nospraudusi savas dzīves misiju — palīdzēt līdzcilvēkiem. Viņa to dara kā uzņēmuma „Destiny Global” prezidente un izpilddirektore, viņa ir cerību stars tūkstošiem cilvēku no dažādiem sociālajiem un ekonomiskajiem apstākļiem, dažādām etniskajām grupām, nelokāma „Kings Ransom” fonda — bezpeļņas labdarības organizācija, kas palīdz cilvēkiem visā pasaulē — atbalstītāja. Viņa ir apvienojusi spēkus un izveidojusi sadarbību ar „Kings Ransom” fondu, lai palīdzētu uzbūvēt 1000 māju, nodrošinātu tīru dzeramo ūdeni un piedāvātu uzņēmējdarbības apmācību pašiem nabadzīgākajiem, kā arī lai palīdzētu izveidot bērnunamus un drošus patvērumus no seksa tirdzniecības izglābtajiem bērniem. Viņa ir apņēmusies atstāt mantojumu šīm nākamo paaudžu ģimenēm un bērniem, tāpat viņa var palīdzēt Tev iemācīties rakstīt sava stāsta nākamo nodaļu!