Vebinārs „NEGOTIATON”

Biznesa pārrunu un iepirkuma procedūru principi

Vebinārs 28. maijā plkst. 18.00

Veicot iepirkumus un pārrunas (angliski negotiation) profesionāli ir jāzina principi, kāpēc un kā pareizi kaulēties.

Vebināra laikā izrunāsim, kā pareizi vest biznesa pārrunas, lai tās būtu abpusēji izdevīgas un apskatīsim to, ka cena nav vienīgais noteicošais darījuma elements, par kuru ir vērts cīnīties. 

Šīs zināšanas palīdz arī:

 • iegādāties uzņēmumu bez lieliem kapitāla ieguldījumiem;
 • veiksmīgi sarunāt ar bērniem, lai tiek padarīti dažādi darbiņi;
 • ietaupīt, veicot remontdarbus;
 • veiksmīgi vadīt darba interviju;
 • vest pārrunas par algas pielikumu utt.

Cena 70 eiro*

BET, ja 2 mēnešu laikā, izmantojot šos principus, nebūsi ietaupījis šo summu reālos darījumos, atmaksāsim to atpakaļ pilnībā!

*Uzņēmēju skolas dalībniekiem par šo tēmu mācību moduļi būs jūnijā/jūlijā

Зарегистрироваться

''SECRET WEAPON'' 5 VEBINĀRU CIKLS

5 vebināri ar Gunitu Lanku no jūnija ik ceturtdienu plkst. 19.00

Runāsim par to, kā būt sava vīra slepenajam ierocim, piemēram,

1. Ko darīt, kad ir ‘jāmauc’ jeb kā rīkoties, atbalstīt un pasargāt vīru un ģimeni laikā, kad vīram ir jādodas kaujā, kura ir nevis tikai 1 dienu, bet sezonu gara.

 • Ko teikt un kā ‘pozicionēt’ to, ka tētim ir daudz jāstrādā.
 • Kā rīkoties, ja tev ir bail no sava 'albatrosa' plašā spārnu vēziena?
 • Kad večiem vajag piedzīvot un rīkoties vīru kontekstā ar tikai vīriem piemītošu piesitienu (dažkārt pat skarbumu), un tas ir normāli.

2. Mēs esam komanda. 

 • Kā palīdzēt viņam redzēt lietas uz priekšu.
 • Kuras un kādas detaļas es varu uzņemties uz sevi?

3. Kompensators jeb bufferzona.

 • Viņš atkal ir aizmirsis kādu tikšanos un tev tagad šī jezga ir jāizstrebj. Kā to darīt korekti.
 • Dažkārt apkārtējie izmantos tevi kā veidu/kanālu, kā uzrunāt/nosūtīt ziņu vai tikt pie tava vīra. Dažkārt tas ir labi, un tu vari būt kā quick stop (jeb ātrs risinājums) bet dažkārt tā bumba ir jāatspēlē tiem citiem atpakaļ. Kā izšķirt un kā 'atsist'.
 • Tu savu vīru pazīsti vislabāk. Pat jūsu bērni var no tevis mācīties, kā tētim pateikt kādas lietas un kā labāk saprast viņa rīcību un nodomus.

4. Nestrebt visu viņa vietā.

 • Būs reizes, kad tavs sapņu princis rīkosies aplami. Būs. Tas ir neizbēgami, un kļūda ir visā uzņemties ‘glābējas' lomu. Kad un kādos gadījumos ir jāļauj savam mīļajam sastapties ar savu lēmumu (nepatīkamajām) sekām un kā to izdarīt gudri.
 • Neteikt to, ka tev sāp (viņa rīcība / vārdi) ir bieži sastopama kļūda, it īpaši baznīcas vidē esošu ģimeņu starpā. Kāpēc tā nedarīt un kā komunicēt, pat ja otrs nav gatavs uzklausīt.
 • Kāpēc viņš dusmojas? Ne vienmēr vīra dusmas ir dusmas. Dažkārt tā ir viņa reakcija uz viņa nespēju tevi pasargāt. Kā to atšķirt un kā iztulkot.

5. FORM

 • Attiecību veidošanas piemēri biznesā, ģimenē, radu saimē, ar vīra radiem un visiem citiem.
 • Klausīties kā īstam SECRET WEAPON.

6. Es esmu sava vīra #1 fane

 • Kas viņam liek justies kā čempionam.
 • Kā sagaidīt un kā pavadīt.
 • Sekss.
 • Kā saskatīt viņā to, ko no ārpuses ir grūti ieraudzīt.

7. "Parūpējies par Guncīti"

 • Kronis vislabāk spīd, ja to spodrina. Tu nevarēsi parūpēties par savu vīru un ģimeni tik labi, cik vēlētos, ja būsi sevi atstājusi novārtā. Fiziskā, emocionālā, garīgā 'self care' (sevis apčubināšana).

Cena 115 eiro

Reģistrējoties līdz 20. maijam, dāvanā SECRET WEAPON krekliņš!

Gunita cienošā un mīlošā veidā māk sievietes "paņemt pie dziesmas"- izaicināt augt un celt savu vērtību. Ieteikumi ir ļoti praktiski un uzreiz pielietojami. Interesanti un atklātie stāsti no viņas pašas pieredzes atbruņo jau pirmajās minūtēs viņu klausoties. Laima

Bija noderīgi, it sevišķi, kad tikko ir piedzimis otrais bērniņš, tad ir vērtīgs atgādinājums, kur esmu es kā sieva un mēs kā pāris. Lāsma

Ļoti ietekmējis uz labo pusi, attiecībās ar vīru ir uzlabojumi. Par šo tēmu vispār nerunā, bet tik ļoti labi, ka kāds tor dara. Inguna

Tik trāpīgi salika visu pa plauktiņiem. Kate

Šie semināri ir 100% vajadzīgi sievietēm, ļoti daudz noderīgas informācijas, īpaši par intīmām attiecībām. Pirmkārt, šie vebināri ceļ, otrkārt, parāda, ka neesi dīvaina, ka viss ir kārtībā, ka ir šādas lietas, kurām ej cauri. Ļoti palīdz sakārtot attiecības. Īpaši par intīmajām attiecībām, jo tur valdīja lielākā nesaprašana. Man patīk, ka Gunita ir ļoti atvērta, atklāta, sarunām ir dziļums, ne caur puķēm, un tas trāpa desmitniekā, atver mani pašu vēl vairāk. Gunita runā no sirds, pieredzes, dažreiz skarbi, bet tieši tas palīdz iet uz priekšu. Uzlabojumi ir no manas puses - esmu lielāks atbalsts savam vīram, kurš šobrīd ir aktīvi iesaistīts darbā, lai pelnītu un nodrošinātu ģimeni, viņam šobrīd ir nepieciešams ģimeniskais atbalsts. Nezinu sievieti, kurai šis nebūtu vajadzīgs, ja vien nedzīvo leiputrijā! Liene

Pastāstīt atklāti dzīves situācijas, kādas var būt - tas bija vērtīgākais. Saprast, ka Tu neesi vienīgais ‘dunduks’. Ginta

Spilgti piemēri, kas iesēdās atmiņā. Ilze

It kau jau Gunita nepateica neko jaunu, taču viss tika apskatīts no cita skatu punkta, tādā veidā es par visām šīm lietām nebiju domājusi. Asnate

Mana māsīca man uzdāvināja pirmo Gunitas Lankas semināru, un tā sākās mans ceļš uz sevis apzināšanu un izaugsmi. Noklausoties izplūdu asarās, jo visu tik personīgi uzņēmu. Likās, ka tas ir stāsts par mani kā sievieti, kā sievu un māti. Tik daudz iemācījos, saliku visu pa plauktiņiem, sapratu daudzas lietas, par ko agrāk pat nebija mazākās nojausmas. Sakārtotas domas, apzinātas vērības un pozitīvs skatījums uz priekšu. Man pat facebook profils tagad ir tīrs no mūžīgi šērotajām loterijām, kurās ne reizi neesmu pat laimējusi. Santa

Gunita vienmēr šarmē ar savām spējām izteikt domas. Viņā var klausīties stundām ilgi ar atvērtu muti, jo veids kādā viņa runā ļoti sasaucas ar katru no mums. Viegli sevi personifizēt viņas dotajos piemēros un situācijās. Visu laiku ir sajūta, ka viņa runā par mani personīgi, kaut gan viņa stāsta par sevi. Man personīgi Gunitas seminārs lika bez filtra paskatīties uz sevi. Paldies, Gunitai, ka viņa mani “atlaida” no dažiem amatiem - es ilgstoši ar izcilību esmu vadījusi pati savu ‘zāģētavu’ un regulāri šaudījusies kā snaipere gan uz savu vīru, gan savu meitiņu. Pārmaiņas nav klikšķa attālumā, ja dārzs ir aizaudzis, tad būs jāatloka piedurknes. Taču Gunita man deva cerību, ka es neesmu bezcerīgs gadījums vai psihodēliska sieva. Visam ir savi iemesli un sekas. Sākšu ar prioritātēm. Līga

Gunitas semināru ietekmē esmu sev pacēlusi laktiņu. Velta

Tā ir liela drosme un apņemšanās būt tik atklātai un tiešai! Būšu dikti neinteresanta, bet teikšu, ka tiešām katra aizskartā lieta uzrunāja un lika domāt, skatīties un uzlabot lietas savā dzīvē. Aizdomāties par to, ko ikdienas ritmā "dziļumā neaizej" un nerisini. Liene

Зарегистрироваться

VIDEO Seminārs ONLINE ''Pirmie soļi ceļā uz panākumiem'' 7.-9. augusts

Online seminārs ANGĻU VALODĀ vai ar tulkojumu LATVIEŠU VALODĀ

Pārvērt šo iekritienu jaunā uzrāvienā!

Tev bija plāni un mērķi, bet nu pasaule ir mainījusies. PĀRTRAUC skatīties uz to, ko tu NEVARI mainīt. 

SĀC skatīties, uz to, ko tu VARI darīt.

Pieslēdzies online semināram PIRMIE SOĻI CEĻĀ UZ PANĀKUMIEM, lai uzzinātu, kā pielāgoties un piedzīvot izaugsmi nestabilā ekonomikā un mainīgā pasaulē.

Vai tu vēlies:

 • Veidot jaunu biznesu no idejas vien?
 • Turpināt vadīt savu uzņēmumu pasaulē, kas sagriezusies kājām gaisā?
 • Izdzīvot apstākļos, kad viss ierastais ir satricināts?
 • Gudrāk apieties ar savu naudu?
 • Piedzīvot tuvākas un cieņpilnākas attiecības ģimenē?

Iegūsti dzīvi, kādu vēlies, pat tagad, kad laiki ir grūti!

Tavi ieguvumi:

 • Praktiski risinājumi, ko likt lietā jau uzreiz;
 • Pierādītas stratēģijas un darbības plāns, kas soli pa solim palīdzēs tev gūt kontroli pār savu nākotni;
 • Īsti rezultāti - apmācības, kas balstītas uz rezultātiem dos tev skaidrību un fokusu sasniegt rezultātus, kādus vēlies;
 • Ērta mācīšanās - mācies no ekspertes, esot komfortā savās mājās.

Aptuvenie semināra laiki:

Piektdiena: 18.00 - 22.00;

Sestdiena: 10.00–18.00; vakara sesija 19.30;

Svētdiena: 10.00–18.00; vakara sesija 19.30.

Paredzēti arī pārtraukumi un pusdienu pauzes.

3 dienu online semināra cena latviešu VAI angļu valodā 230 eiro

P.S. Ja vēlies semināra ierakstu skatīties vēl nedēļu pēc tam, papildus jāizvēlas opcija šeit

Lūdzu, ņem vērā, ka, cienot tos, kuri ir investējuši, lai pilnveidotu savas prasmes un zināšanas, šis online pasākums ir pieejams tikai tiem, kuri reģistrējušies.

Зарегистрироваться

Īpašais piedāvājums

Šis īpašais piedāvājums ir pieejams tikai online semināra „Pirmie soļi ceļā uz panākumiem” jau reģistrētajiem dalībniekiem!

Ja nepaspēj noskatīties semināra visas daļas, Tev ir iespēja pagarināt piekļuvi šīm sesijām par nedēļu!

Cena 36 eiro

Зарегистрироваться

„Uzņēmēju skola” 3 mēneši

Katru nedēļu uzzini ne tikai KAS jādara, lai gūtu panākumus biznesā, bet arī praksē pārbaudītus, praktiskus soļus, KĀ to darīt. 

Cena par vienu mēnesi 70 eiro, mācību ilgums 9 mēneši.

Pērkot 3 mēnešus uzreiz, cena par vienu mēnesi ir 46 eiro!


Зарегистрироваться

„Uzņēmēju skola” 2 mēneši

Katru nedēļu uzzini ne tikai KAS jādara, lai gūtu panākumus biznesā, bet arī praksē pārbaudītus, praktiskus soļus, KĀ to darīt. 

Cena par vienu mēnesi 70 eiro, mācību ilgums 9 mēneši.

Pērkot 2 mēnešus uzreiz, cena par vienu mēnesi ir 54 eiro!


Зарегистрироваться

„Uzņēmēju skola” 1 mēnesis

Katru nedēļu uzzini ne tikai KAS jādara, lai gūtu panākumus biznesā, bet arī praksē pārbaudītus, praktiskus soļus, KĀ to darīt. 

Cena par vienu mēnesi 70 eiro, mācību ilgums 9 mēneši.

Зарегистрироваться