Vebinārs SECRET WEAPON 13. augustā

SLEPENAIS IEROCIS

Manā vairāk nekā 23 gadu uzņēmējdarbības pieredzē ir bijuši uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi lieli uzrāvieni un patiešām kardināli izaugsmes momenti. Dzīves lielās iespējas - to nav daudz.

1. Atestātā 6 balles vidējā atzīme, izgāšanās universitātes iestājeksāmenos, I am job līmeņa angļu valodas zināšanas - tāds bija mans „izcilības” konteksts 18 gadu vecumā. Divus gadus vēlāk es nodibināju savu pirmo uzņēmumu - mūžizglītības iestādi Valodu Vēstniecība -- un sāku mācīt citiem angļu valodu. LCC University ir laba augstskola ar izciliem pedagogiem.

… manai vidusskolas angļu valodas skolotājai 1996. gadā vieglāk būtu bijis noticēt tam, ka uz mēness dzīvo zaļi cilvēciņi, nekā tam, ka Andris tagad māca angļu valodu??!!?

2. No maza reģionāla uzņēmuma „izsisties” līdz darbībai visā valstī man palīdzēja jauniegūtās zināšanas par proaktīvu, inteliģentu pārdošanas komunikācijas izveidi. DaniJohnson.com ir labs avots šīm zināšanām.

… pirms tam mēs vairāk nekā desmit gadus izmisuši mocījāmies gaidot, līdz (beidzot) atnāks klienti.

3. Noturēt savu vietu tirgū UN likties visām pudelēm par korķi ir divas nesavienojamas lietas. Agri vai vēlu ir jāizvēlas zelta vidusceļš apvienojumā ar „Kas man padodas labāk nekā maniem konkurentiem?”, „Par kādiem risinājumiem tirgus ir gatavs maksāt?” un „Ko darot, man ir patiess gandarījums?” Džims Kolinss (Jim Collins) un viņa bestsellers „Good To Great” ir pamatu pamats šinī pārdomu ceļā.

… pirms tam ļoti bieži mūs jauca ar citiem uzņēmumiem, un mūsu klienti tā īsti nemācēja pateikt, ar ko mēs atšķiramies no konkurentiem.

SLEPENAIS IEROCIS

8 uzņēmumi, vairāk nekā 10 tūkstošu liela klientu bāze, biznesa partneri visā pasaulē (nu labi - Ziemeļkorejā vēl nav), 100+ darbinieku un partneru, miljoniem vērti apgrozījumi savos un mūsu klientu biznesos. Šie ir man bieži piedēvētie „varoņdarbi”. Tagad, 2019. gadā.

Tomēr kopš pašiem pirmsākumiem un pamatu pamatos to visu kopā ir noturējis viens, nemainīgs „slepenais Ierocis”.

Elements, par kura esamību un niansēm līdz šim esam mācījuši tikai trīs reizes. Pēdējo reizi 2017. gadā.

….. bungu rīboņa…. …… …..

Iepazīstieties - lūk, mans slepenais ierocis:

Gunita Lanka

Ierocis, pateicoties kuram esmu varējis piedzīvot izaugsmi korporatīvajā pasaulē, un man nav tur bijis jācīnās vienam. Viņa arī ir mans slepenais ierocis mājās un attiecībās ar mūsu bērniem, un es tiešām varu teikt, ka arī mājas frontē tieši viņa mums palīdz darboties kā komandai.

Viņas - Gunitas Lankas - apziņa, specifiskā rīcība un domāšanas veids, kas mani (jā, pareizi, tieši tā – mani, Andri Lanku) ir pacēlis tur, kur es esmu tagad.

Par to visu (kā sieva var būt sava vīra slepenais ierocis) viņa stāstīs 13. augustā 19:00 vebinārā SECRET WEAPON.

DALĪBAS MAKSA 24 EUR

  • Введи основную информацию
  • Введи платежную информацию
  • Подтверди регистрацию

0.00 EUR

Если желаете использовать реквизиты компании в счете, то отметьте этот элемент и появятся дополнительные поля для заполнения.

Введенная информация

Пожалуйста, проверь, что вся информация достоверна.

Основная информация
Имя
Фамилия
Электронная почта
Телефон
Информация о платеже
Название компании
Номер регистрации
Регистрационный номер pvn
Адрес

Цена

Количество Цена
Цена семинара 1 24.00 €
Стоимость участия в семинаре (член семьи) 0 24.00 €
Перевод 1 0.00 €
Перевод (член семьи) 0 0.00 €
Скидка 1
Общая цена 24.00 €